• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 16 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kryesore Media Të gjitha

  Sokol Balla ia paska thënë Edi Ramës të parit


  Real Story ishte emri që në fakt Sokol Balla ia tha Edi Ramës ne intervistën e fundit në “Top Channel”. Pra, nuk paska qenë një batutë, por emri i ri i emisionit të tij, “Real Story”.

  Realisht filloi sonte Koli dhe mbetet për t’u parë në realitet si do shkojë ky bashkëpunim i ri me Vizion Plus.

  Tiranapost.al mëson se ai ka bërë një kontratë 3 vjeçare dhe se shumë juristë kanë qenë të pranishëm gjatë bërjes së kontrates së shumëpërfolur. Sonte Balla falenderoi kolegët e Top Channel dhe tha tekstualist kështu: “Falenderoj kolegët e mi të Top Channel me të cilët kam punuar për më shumë se 1 dekadë.”

  Pronarja e Top Channel e zëvndësoi Sokol Ballën me Ylli Rakipin dhe “Të Pakespozuarit.” /tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]