• Shqip
 • English
 • E hënë, 20 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Skandali seksual i Princit Andrew lë pa fejuar vajzën e tij


  Ishte planifikuar që Princesha Beatrice të fejohej në 18 dhjetor me të dashurin e saj Edoardo Mapelli. Ata do bënin një festë të madhe se shpalljen e fejesës së zyrtare e kanë bërë tashmë.

  Sipas “Mail on Sunday” Beatrice e ka anuluar për të shmangur praninë e shumë paparacëve që do jenë të interesuar të fotografojnë babain e saj, Princin Andreë pas akuzave që një grua i bën për abuzim seksual.

  Kështu që për momentin fejesa e princeshës mbetet pezull.

  *Ky post u përshtat nga news dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post