• Shqip
 • English
 • E diel, 17 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Të gjitha Web TV YouPost

  Si do ndërtohet muri që do ndajë SHBA-Meksikë


  Ka disa mënyra, por çfarë thonë ekspertët, cila është mënyra më e mirë? Ndiqni videon më poshtë.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post