• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 13 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Si e nis ditën një makeup artist, ja produktet ‘must’ të mëngjesit


  Gerta e Gstudio ka ndarë sot me ndjekësit disa zakone të mëngjesit. Stilistja e flokëve dhe makeup artistja nuk pret të shkojë në sallonin e saj të bukurisë se zbukurohet që në makinë. Dhe sot ndau me ndjekëset e saj emrat e produkteve që përdor.

  Postimi i Gertës në Story

  “Produktet që përdora sot në mëngjes po i ndaj me ju: hidragloëing, laprairiefoundation, sisleybronzer dhe një gjë për faqet që ia vodha Odetchie në Milano”, shkruan Gerta që zbuloi kështu sekretin e fytyrës së shndritshme.

  Fotot e produkteve i gjeni më poshtë./Tiranapost.al

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post