• Shqip
 • English
 • E diel, 20 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Shtrohet me urgjencë në spital avokati i ish-ministrit Tahiri, Maks Haxhia


  Avokati i njohur, Maks Haxhia, është shtruar ditën e sotme me urgjencë në spital për shkak të një problemi shëndetësor.

  Sipas “BalkanWeb” se avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale. Ndërkohë sipas mediave të tjera informative avokati i është  nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale dhe gjendja e tij paraqitet e stabilizuar.

  Emri i Maks Haxhisë është i njohur për median dhe publikun për shkak të klientëve që ka marrë në mbrojtje.

  Ai është avokat i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe si dhe i Arbër Çekajt, pronari kompanisë të bananeve  në kontenierin e të cilës u gjetën 613 kg kokainë./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]