• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Shqiptari kapet duke trafikuar drogë në Korfuz


  Policia greke ka goditur një rast të trafikimit të lëndëve narkotike nga Shqipëria drejt vendit fqinj.

  Një sasi prej 20 kg droge është kapur në ishullin e Korfuzit.

  Droga ishte ndarë në 18 pako dhe po trafikohej nga trafikantët me dy çanta shpine.

  Në sajë të këtij operacioni policia helene ka vënë në pranga një 29-vjeçar shqiptar si ka shpallur në kërkim dy të tjerë./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690