• Shqip
 • English
 • E diel, 20 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Shqipëria në panik, tjetër tërmet në vend


  Nuk ka qetësi për Shqipërinë, një tjetër tërmet ka rënë në mesnatë dhe ka i ka future sërish në panik qytetarët. Ditën e sotme vendi është goditur nga disa tërmete, ku më i fuqishmi ishte ai I mesditës i cilI ishte 5.8 ballë.

  Epiqendra e tërmetit ishte 4 kilometra nga Durrësi, dhe 31 kilometra nga Tirana dhe 10 nga Shijaku, është me magnitudë 4.8 ballë.

  68 person mbetën të plagosur dhe dhjetëra banesa u dëmtuan nga tërmetet e ditës së sotme.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]