• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Botë Të gjitha

  Shpërthim në Paris!


  Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mëngjeisn e sotëm në qendër të Parisit. Shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise, duke shkaktuar zjarr dhe panik në atë zonë. Imazhet pas shpërthimit janë postuar në Tëitter nga dëshmitarë të ndryshëm.

  Policia i bën thirrje qytetarëve të qëndrojnë larg zonës ku ndodhi shpërthimi.

  Nuk dihet shkaku i shpërthimit, por flitet për rrjedhie gazi në një furrë buke. Ndërkohë që nga informacionet paraprake si pasojë e shpërthimit ka persona të lënduar./ E.D – Copyright Tiranapost.al – Artikulli marrë nga The Sun – Linku origjinal këtu.