• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Shpërthen bombola e gazit/ Plagoset pronarja dhe dy punëtoret e byrektores në Yzberisht


  (Foto nga vendi i ngjarjes)

  Një shpërthim është shënuar mëngjesin e sotëm në biznesin e një byrektoreje në zonën e Yzberishtit, në Tiranë, duke plagosur tre persona. Ngjarja ka ndodhur këtë mëngjes në rrugën “3 Dëshmorët” rreth orës 07:25. Nga shpërthimi i fuqishëm kanë mbetur të plagosur pronarja K.S. dhe dy punonjëset A. M dhe M. P, bëhet me dije në njoftimin e policisë.

  Sipas raportimeve të para, shkak është bërë shpërthimi i një bombole gazi në një byrektore.

  Ndërkohë raportohet se, janë shënuar shumë dëme materiale duke e shkatërruar plotësisht biznesin në fjalë.

  Biznesi ndodhej në katin e parë të një pallati, ndaj incidenti shkaktoi panik te banorët. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post