• Shqip
 • English
 • E shtunë, 21 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Shpat Kasapi: Nuk më pëlqen vetja se ma kanë fiksuar të tjerët


  Edhe çunave si Shpat Kasapi, për të cilin dikur vajzat i shkulnin flokët, i ulet vetëvlerësimi kur dikush i bën një vërejtje. Një nga pyetjet që Rudina i bëri sot këngëtarit gjatë intervistës ishte nëse i pëlqen vetja kur e shikon në televizor dhe Shpati tha: “Nuk më pëlqen se ma kanë fiksuar të tjerët, të gjithë ata që më thonë: Dukesh më bukur live”.

  Kështu që herë tjetër kujdes me këtë komplimet dhe sidomos kujdes kur ia bëni Shpatit.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije zbardhur nga “Rudina” në Tv Klan

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690