Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Shpallet virtuozja e Virtuozëve


Edicioni i parë i “Virtuozët” u mbyll natën e djeshme dhe fituese u shpall Laura Llozi. Instrumentistja konkurroi në fund me dy fituesit e tjerë të kategorive kanto dhe balet. Eskejda Alkja garonte në balet dhe Xhoiden Dervishi në kanto.

(Tre finalistët, foto nga Instagrami)

Kupën e çmimit të parë, Laurës ia dorëzoi Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro.

(Inva Mula dhe Mirela Kumbaro, foto nga Instagrami)

Për 10 javë “Virtuozët” prezantoi dhe vuri në garë të rinj shumë të talentuar, 7 prej të cilëve arritën të preknin finalen./F.H/Tiranapost.al

(Fituesja, Laura Llozi, foto nga Instagrami)

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]