• Shqip
 • English
 • E martë, 12 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Bon Voyage Lifestyle Të gjitha TIP top

  Shpallet fituesja e dy biletave për në Romë dhe Tiranapost premton që ka akoma


  Tiranapost në bashkëpunim me Global Travel hapën gjatë muajve të verës garën e udhëtimit më të bukur. Disa vajza ndanë aventurat e tyre dhe ajo që mori më shumë “like” pra pëlqime në postimin e Tiranapost në Instagram është fituesja e dy biletave për në Romë. Rezultatet i gjeni në fotot e mëposhtme.

  Udhëtim e saj e lexoni këtu
  Udhëtim e saj e lexoni këtu
  Udhëtim e saj e lexoni këtu
  Udhëtim e saj e lexoni këtu
  Udhëtim e saj e lexoni këtu
  Udhëtim e saj e lexoni këtu

  Po Ajla fituesja s`do jetë e vetmja. Tiranapost premton se një garë e tillë do hapet edhe në fundvit për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri. Ndaj mos hezitoni të ndani kënaqësinë e udhëtimeve tuaja me lexuesit e tanë./Tiranapost.al

  Si të fitosh një udhëtim dhuratë për në Romë nga TiranaPost & Global Travel

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post