• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Shi dhe stuhi sot në bregdet, temperaturat ulen


  Sipas MeteoAlb: Deri ne mesdite: Moti vijon me altermime kthjellimesh dhe vranesirash KU me te dukshme do te jene ne jug te vendit duke sjelle shira te perkohshem. Here pas here do te kete stuhi afat-shkurta te eres, me te theksuara ne zonat bregdetare.

  Gjate pasdites, shirat perfshijne pjesen me te madhe te vendit. Parashikohet qe oret e vona te mbremjes te sjellin permiresim gradual te kushteve atmosferike.

  Temperaturat e ajrit do të pësojne renie vetem ne vlerat maksimale te dites duke u luhatur nga 17°C deri në 33°C.Era do fryjë e forte ne toke dhe ne det me shpejtesi 60 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 6 ballë./ Tiranapost.al. 

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post