• Shqip
 • English
 • E premte, 20 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Filma Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Shfaqen nudo mbi motorr, aktorët e njohur skandalizojnë kalimtarët e Athinës


  Ata të dy u shfaqën nudo  mbi një motorr nëpër rrugët e Athinës duke na risjellë në mendje Adamin dhe Evën e kohëve moderne.

  Sebastian Stan dhe Denise Gough  skandalizuan kalimtarët në  Athinë  pasi pavarësisht temperaturave të ulta, ishin të qeshur edhe pse ndërkohë shihnin stafin të veshur me xupa dhe dorashka. Por e kishin një arsye.

  Foto nga Google
  Foto nga Google
  Foto nga Google
  Foto nga Google

  36 vjeçarja dhe 38 vjeçari kanë xhiruar pjesë nga filmi ‘Monday’ që flet për historinë e dy amerikanëve që jetojnë në Athinë.

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690