• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 18 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Sherri për flamurin e LSI-së. Këto foto tregojnë 6 protestuesit që dhunuan ish-truprojën e Berishës


  Zamir Sijani nga Shijaku është një nga agresorët që dhunoi gjatë protestës ish-truprojën e Sali Berishës dhe djalin e tij.

  Në disa foto të realizuara gjatë momentit të përplajes mes protestuesve të opozitës, “Report TV” ka kapur imazhet e dhunuesve të Ymer dhe Erjon Çelës.

  Sipas medias, në atë përplasje fizike u përfshinë 6 protestues, ndërsa pritet që policia të zbulojë identitetin e tyre.

  Në bazë të deklaratës së Artan Hoxhës, sherri nisi kur po kalonte një militante e LSI-së me flamur në dorë. Fillimisht Erjoni i ka kërkuar që ta heqë.

  Në ndihmë të zonjës u afrua një invalid, që i doli në mbrojtje militantes së LSI dhe i ka thënë Erjonit se nuk ka pse të heqë. Debati mes invalid dhe Erjonit kaloi në ofendime dhe një grup personash që e njihnin gruan ndërhynë dhe sulmuan babë e bir./ Tiranapost.al

  Arrestohet protestuesi që goditi me shufër hekuri ish-truprojën e Berishës

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690