• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Kryesore Politikë Të gjitha

  Sherr Rama-Fevziu në “Opinion” për Lungomaren: Kujt i bërtet ore (VIDEO)


  Lunmgomare është bërë objekt replikash mes Kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit Blendi Fevziut. Gjithçka ka ndodhur gjatë kohës që kryeministri Rama po fliste për projektet e realizuara nga qeveria e tij. Por një replikë e gazetarit Fervziu, ka bërë që mes tyre të lindë debati Live në studio:

  Debati:

  Fevizu: Keni 4 vjet që keni shtruar disa rrugica si Xhemal Tafaj.

  Rama: Ore kërkove opinionin tim. Lëre të gjykojnë shqiptarët mos më bëj lojëra fjalësh.

  Fevziu: A kam të drejtë të replikoj? Po ja pra po të pyes

  Rama: Kujt i bërtet ore

  Fevziu: Ore më the për studim gjeologjik të pyeta për pedonalen në Vlorë.

  Rama: Lungomare që flisni ju është kontratë e Bashkimit Europian. E.C/ Copyright Tiranapost.al


  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post