• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Sherr në burgun e Rrogozhinës, dhunohet rëndë një prej të dënuarve


  Gjashtë të dënuar janë përplasur pasditen e sotme në burgun e Rrogozhinës.

  Sherri raportohet se ka nisur pasditen e stome në palestrën e burgut, ku mbetën të plagosur të gjashtë, por në gjendje më të rëndë shëndetësore ndodhet Bajram Myftaraj, 26 vjeç.

  Myftaraj është transportuar në spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa mësohet se u dhunua nga i dënuari Endrit Goga dhe katër persona të tjerë. Të dënuarit e tjerë janë mjekuar brenda spitalit të burgut të Rrogozhinës./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post