• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Sherr me thikë mes adoleshentëve në Shkodër, plagoset 19-vjeçari


  Një 19-vjeçar u godit  me thikë nga një bashkëmoshatar i tij në qendër të qytetit të Shkodrës.

  Nga ngjarja mbeti i plagosur Igli Pallosha, i cili ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në Spitalin e Shkodrës. Ai ka marrë disa plagë në pjesën e barkut.

  Sipas raportimeve të para, dy të rinjtë janë përplasur me thikë mes njëri-tjetrit, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

  Policia shkoi menjëherë në vendin ku ka ndodhur plagosja dhe po heton për të zbardhur të plotë ngjarjen./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]