• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Godina që s’i pëlqente askujt u shemb sot!


  Ka nisur sot aksioni për shembjen e pallatit prej xhami i ndodhur në sheshin “Italia”.  Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para pak kohësh në hapësirë publike.

  Në këtë ndërtesë mësohet se ndodheshin biznese, kafene, sallon bukurie dhe fast-food.

  Aksioni nisi rreth orës 7:00, ku fillimisht u hoqën xhamat dhe më pas do të nisë shembja e mureve.

  Shembja e kësaj ndërtese liron hapësirën pranë Arenës Kombëtare, punimet e së cilës janë drejt fundit./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]