• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Shefja e OSBE-së, letër falënderuese Policisë së Shtetit


  Përmes një letre të shkurtër shefja e OSBE/ODIHR-it, Audrey Glover, falënderon për bashkëpunimin mes Policisë së Shtetit dhe misionit për vëzhgimin e zgjedhjeve të 30 qershorit.

  Letra i drejtohet kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut, ndërsa është bërë publike nga faqja zyrtare në Facebook e uniformave blu.

  / Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post