• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Shtëpia që dua! Të gjitha TIP top

  Sharon Stone hap dyert e shtëpisë që e ka po aq të bukur sa edhe fytyrën


  I ka dhënë ngjyrat që ka dashur shtëpisë së saj. Kur Sharon Stone e bleu nuk kishte përfunduar ende së ndërtuari, kështu që ajo e bëri si deshi. Bashkëpunoi me arkitektë të rinj dhe në thelb, siç ajo e quan: Shtëpia ka zërin e saj.

  Ajo jeton me tre djemtë e saj dhe përpos një stili sa modern aq edhe klasik me mozaikë, jashtë shtëpisë nuk mungojnë ambientet argëtuese për fëmijët e saj. Pishina është e vendosur me kopshtit të gjelbëruar. Sharon Stone e ka bërë shtëpinë po aq të bukur sa ka edhe fytyrën e saj.

  *Ky post u përshtat nga Architectural Digest dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post