• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 11 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Shantazh zëdhënësit të Metës/ Lorenc Vangjeli shuan zërat: Bëhet fjalë për Ambasadën italiane


  Analisti Lorenc Vangjeli tregon se është Ambasada italiane që ka “shantazhuar”, zëdhënësin e Presidentit Meta, Tedi Blushin, për të fshirë një status të publikuar prej tij në Facebook.

  “Nuk bëhet fjalë për Ambasadën amerikane. Bëhet fjalë për Ambasadën italiane. Është një zyrtar i lartë i Ambasadës italiane, sapo është bërë padia në Prokurori. Bëhet fjalë për një telefonatë që i ka bërë zotit Blushi, pak momente pasi kishte kishte publikuar statusin”, tha Vangjeli në emisionin “Opinion”./ Tiranapost.al

  Tedi Blushin e kanë shantazhuar të heqë një postim në Facebook? Meta: Mjerë ata diplomatë që mund të kenë kërcënuar

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post