• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Shtëpia që dua! Të gjitha TIP top

  Selena Gomez hap dyert e shtëpisë 3 milionë dollarëshe


  Është vetëm 25 vjeçe, por shtëpia e saj kushton gati 3 milionë dollarë. Selena ka blerë një vilë në Kaliforni me katër dhoma gjumi, katër tualete, një sallon, një kuzhinë, dhomë ngrënieje dhe palestër, sigurisht.

  Studio City Home

  Shtëpia është ndërtuar që në 1951-shin, por është restauruar më vonë. Në oborr nuk mungon pishina.

  Living Room

  Brick Flooring

  Kitchen

  Kitchen

  Dining Room

  Living Room

  Contemporary Living Space

  Great Room

  Master Bedroom

  Master Bathroom

  Home Gym

  Living Room

  Backyard

  Barbeque

  California Backyard

  *Ky post u përshtat nga mydomaine dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post