• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Selena dhe motra 20 vjet më e vogël, si binjake


  Shoqëruesja e Selena Gomez në premierën e “Frozen 2” ishte motra e saj Gracie Teefey. Selena dhe Grace u veshën si princesha mbretërore.Të dyja njësoj përshtatur me filmin, por pa imituar asnjë personazh nga ai dorë prej dore, shkëmbyen edhe një puthje në buzë.

  Selena dhe Grace, foto nga Pinterest

  Gracie është 20 vjet më e vogël dhe ka ardhur në jetë nga lidhja e nënës së saj Mandy me partnerin.

  *Ky post u përshtat nga People dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post