• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 11 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lajme shkurt Të gjitha

  Sekuestrohen 23 kg kanabis në Kukës; 4 të arrestuar


  Në kuadër të operacionit “Prita“, policia e Kukësit ka sekuestruar 23 kg kanabis dhe ka vënë në pranga 4 persona. Në përfundim të opëracionit policia sekuestroi 23 kilogram lëndë narkotike kanabis sativa.

  Të arrestuarit janë: Arbresh Kalia, 31 vjeç, banues në fshatin Gurë (Dibër); Rexhep Likdeda, 39 vjeç, banues në Rrushkull (Durrës); Partizan Elezaj, 45 vjeç, banues në Zall-Reç (Dibër) dhe K.E., 16 vjeç, banues në Zall-Reç (Dibër).

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post