• Shqip
 • English
 • E martë, 16 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Sekuestrohen 1000 koli me cigare kontrabandë në Durrës


  Policia ka sekuestruar 1000 koli me cigare kontrabandë në Doganën e Durrësit.

  Paketat ishin pa pullë fiskale dhe nuk rezultonin si markë cigaresh ndërkombëtare të regjistruara dhe e të mbrojtura.

  Në 1000 kolitë e sekuestruara me cigare u gjetën 50 steka, me 10 paketa, me 20 fije, gjithsej 10.000.000 fije cigare./Tiranapost/A.C