• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Seks dhe para në këmbim të kujdestarisë së vajzës/ Lihet në burg gjyqtari Hysi, por dhe psikologia


  Krimet e Rënda në Tiranë kanë lënë në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Meçani. Ky është lajmi i fundit që vjen pasi dje KLGJ pezulloi nga detyra ish kreun e Gjykatës në Fier, pas një videoje të publikuar në emisionin Stop, ku Rolandi i kërkon një nëne marrëdhënie seksuale dhe para, në këmbim të dhënies së kujdestarisë për fëmijën e saj, përmes seancës gjyqësore.

  Ndërkohë që psikologe Elona u filmua gjithashtu nga kamera e fshehtë teksa i thoshte gruas që ti jepte paratë gjyqtarit. Të dy u arrestuan dhe prokuroria nisi hetimet./ Tiranapost.al. E.B

  Video/ Kërkoi seks dhe para që nëna të merrte kujdestarinë e fëmijës! Procedohet gjyqtari i Fierit

  Kush është psikologia 28 vjeçare që bashkëpunoi për favorin seksual të gjyqtarit

  Video/“Jam një mashkull potent/Publikohen të tjera përgjime të gjyqtarit Roland Hysi