• Shqip
 • English
 • E martë, 16 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Sekreti i Kate Middleton për të mos e vrarë këpucët kushton 6 euro


  Vetëm gjashtë dollarë kushtojnë getat me një pjesë silikoni poshtë dhe në anë të këmbëve që vesh Kate. Dhe me ato veshur nuk ka asnjë mundësi që të ndjesh dhimbje në këmbë. Ato kushtojnë 6 euro dhe janë në tre ngjyra, të zeza, nude dhe kafe. Kate preferon ato të markës John Lewis.

  Foto nga Repubblica
  Foto nga Repubblica

  Deri tani dinim që Kate, ashtu si Meghan i blen këpucën një numër më të madh për të mos e vrarë. Kurse sekretin e getave sot e mësuam.

  *Ky post u përshtat nga d.repubblica.it dhe është realizuar nga Fabjola Hije.