• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Së shpejti Elvana Gjata hedh buqetën!


  Nuk i dimë planet për dasmë të Elvana Gjatës, por të paktën hoqëm kuriozitetin për ta parë të veshur nuse.

  Ndërsa shumë nga vajzat e njohur të ekranit i kemi parë të veshur me të bardha, mos për ditën e tyre të rëndësishme, për sfilatat, për Elvanën nuk vlen e njëjta gjë.

  Një video e publikuar në Instagram prej saj është shkëputur nga filmi “2 gisht mjaltë” dhe Elvana shfaqet si një nuse e gëzuar e cila hedh buqetën me lule dhe më pas kërcen me të ftuarit.

  Se kush e kapi buqetën do ta zbulojmë më 28 mars!/ Tiranapost.al

   

  View this post on Instagram

   

  “Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

  A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on