• Shqip
 • English
 • E premte, 22 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  S’bëhet nami nëse na duken pak thinjat, se perfeksionin s’e ka as Aniston


  Të dolën pak thinjat dhe vrap tek parukierja për t`i mbuluar? As mos e vrit mendjen të nxitosh se askush nuk është perfekt, as ylli i “Friends” Jennifer Aniston.

  Postimi i Jennifer Aniston në Instagram

  Jo vetëm që i ka dhe s`i mbulon, por bën edhe foto të shkrepur nga lart që t`i duken sa më shumë. Jo pa qëllim. Mesazhi është i qartë. Jennifer është si të gjithë ne. Ka ditë që i kap flokët, i lë me vizë në mes pa e vrarë mendjen dhe le t`i duken thinjat, punë e madhe.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post