• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 18 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Sara Hoxha zbulon gjininë e bebit numër 2


  Do të jetë djalë dhe hodhi kështu poshtë të gjitha parashikimet që bënë miqtë e saj në Instagram. Meqë Sara shkruajti se një tjetër kryeqytet evropian është duke ardhur, njerëzit menduan Roma dhe Paris.

  Postimi i Sarës në Instagram

  Po ja që qenka djalë dhe ata që ishin të paduruar për të gjetur emrin, duhet  të kërkojnë një tjetër.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690