• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Modë Rozë Showbiz Stil TIP top

  Sanremo 2017, ju tregojmë të gjithë veshjet e natës së parë


  Dje është mbyllur nata e parë e Festivalit Italian të Këngës “Sanremo 2017”. Në galerinë e mëposhtme të fotove ju tregojmë të gjithë veshjet e natës së parë të festivalit, për t’i parë, për t’i shijuar dhe sigurisht, edhe për t’i komentuar…

  sanremo

  E si mund të heqim dorë nga transparenca?! Edhe Maria De Filippi e ndjek modën e veshjeve ‘transparent’ me fustanin e saj ‘Givenchy’ dhe tregon këmbët e saj. Syzet? Ajo nuk rri pa to dhe në fakt duket sikur ato i shtojnë më tepër elegancën veshjeve… De Filippi u shfaq me dy fustane gjatë natës së parë të Sanremos dhe gjatë të herëve nuk harroi të tregojë…këmbët e saj!

  Sanremo2

  Carlo Conti është veshur për të tretin vit radhazi nga ‘Ferragamo’. Ai është veshur me xhaketë kadife gri në të zezë me jakë shall. Për prezantuesin, marka fiorentine e veshjeve ka prodhuar gjashtë xhaketa për 5 netë.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post