• Shqip
 • English
 • E diel, 8 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Android Të gjitha Tech

  Samsung S9 lançohet në shkurt, por këto janë datat kur mund ta keni në dorë


  Në CES 2018, shefi i telefonit celular i Samsung, DJ Koh ka  konfirmuar se  telefonin e ardhshëm  Android i kompanisë do të shpallet në Kongresin Botëror  të telefonave mobile në muajin e ardhshëm.

  Sipas specialistit amerikan për telefona Evan Blass datat e nisjes ose e lançimit  të Galaxy S9 do të shpallet më 26 shkurt dhe para-porositë do të fillojnë më 1 mars .

  Thuhet se Galaxy S9 do të vijë me një ekran 5.8 inç Quad HD + Super AMOLED, 64GB hapësirë ​​ruajtëse dhe 4GB RAM.

  S9 pritet gjithashtu të vijë në një version me madhësi të madhe me një ekran 6.2 inç./TiranaPost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post