• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Të gjitha Tech

  Samsung Galaxy S10 i dizajnuar për të çmendur shefat e Apple


  Samsung Galaxy S10 mund ti kalojë kufijtë dhe të fundosë njëherë e mirë iPhone. Kjo për shkak të dizajnit dhe gjithë risive që e bëjnë të konkurrueshme edhe me laptopët. GF Securities ka përhapur lajmin, ku tregon se Galaxy S10 vjen me 12GB dhe Ram, më shumë se çdo telefon tjetër dhe shumica e laptopëve.

  Me kaq Ram, do të thotë super shpejtësi në navigim dhe në hapjen e tabeve të reja. Gjithashtu të dhënat do të përpunohen tepër shpejt. Sipas GF Securities, memories do të rritet me 1TB. Kjo do të thotë sikur të fusësh në xhep një laptop, madje nëse ke në shtëpi mund ta heqësh fare se nuk do të duhet pasi të kesh në duar Samsung Galaxy S10. Kur do dalë në treg? Mendohet në fillim të vitit 2019, çmimi ende nuk është bërë publik./ Tiranapost.al. 

  Image result for Samsung galaxy S10 revealed