• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Sam Smith shkon me këmishë nate seksi në Attitude Awards


  Sam Smith e ka vendosur t`i thyejë njëherë e mirë tabutë. Pas parakalimit të tapet të kuq me taka, këtë herë zgjodhi një këmishë nate tyli, me vathë dhe sigurisht bëri pak grim.

  Stepping out: Sam Smith was seen putting their best sartorial foot forward on Wednesday night, when they stepped out for the annual Attitude Awards at London's Roundhouse

  Sam është angazhuar në sensibilizimin e shoqërisë për pranimin e komunitetit LGBTI. Ai vetë e ka deklaruar homoseksualitetin e vet prej disa vitesh.

  Eventi i radhës ishte Attitude Awards, që u organizua nga komuniteti LGBTI për të tetin vit, me 600 të ftuar VIP dhe ku u ndanë 13 çmime.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post