Showbiz Te gjitha

Salma Hayek ndan me fans-at një foto “të nxehtë” në dush


Ndonëse po mbyll dekadën e saj të pestë të jetës, Salma Hayek mbetet një prej yjeve më impresive të Holyëood-it, veçanërisht seksi megjithëse është 50 vjeç.

Për hir të së vërtetës, artistja meksikane, e cila ka një prezencë aktive në rrjetet sociale, ndau sot me ‘folloëer’-sit e saj një fotografi ekstremisht seksi, veshur me rroba banjo, duke bërë dush.

shower

Në fotografinë që mori me mijëra ‘like’ dhe shpërndarje, 50-vjeçarja yll i Holyëood-it shfaqet duke bërë dush, në një oborr të gjelbëruar, duke shijuar ujin e freskët, “gjënë më të mbrekullueshme, të mirën e domosdoshme për njerëzit”, siç edhe shkruan ajo në statusin e saj. / tiranapost.al

 

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *