• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Sali Berisha zbukuron udhëtimin e Olta Gixharit. Arminës i dalin zemra nga sytë


  Olta Gixhari mund të ketë shumë fansa. Po edhe ajo ka fiksimet e veta dhe Sali Berisha qenka një prej tyre. E ka takuar rastësisht në aeroportin e Vienës dhe janë ulur për një kafe, ose ujë, ç`të jetë ç`rëndësi ka? E rëndësishme është biseda, shoqëria e mirë. “Supriza e një udhëtimi”, kështu e quajti këtë takim Olta.

  (Olta Gixhari dhe Sali Berisha, foto nga Instagrami)

  Përveçse morëm vesh se Olta paska simpati për Berishën, por dhe ai për të, se kaq gjë na e tregon fotoja, zbuluam edhe diçka. Armina qenka nuse e mirë. Të paktën kështu duket në Instagram. S`e la pa koment këtë foto. Edhe pse nuk shkruajti asnjë fjalë bëri ca emoji, ndër to një fytyrë me zemra nga sytë.

  Oltës i ecën me “like” Instagrami gjithmonë. Po tani që në foton e saj ndodhet edhe Berisha, kushedi sa do i shkojë numri i pëlqimeve.

  F.H/Tiranapost.al

  Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post