• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  Saimir Kodra surprizohet në emision “live” për ditëlindje, por ka një merak!


  Surprizën më të veçantë për ditëlindjen, moderatori Saimir Kodra e mori mbrëmjen e kësaj të hëne “live” në emisionin “Stop”.

  Ndërsa pritej të dilte një kronikë kushtuar fitores së Dua Lipës në “Grammy Awards”, në ekranin e madh u shfaqën disa xhirime nga festa e ditëlindjes së tij një vit më parë.

  Saimir Kodra qëndroi i shtangur nga surpriza, por nuk mbaroi me aq. Kolegu i tij Gentian Zenelaj u shkëput për të marrë tortën me simbolet e drejtësisë dhe një buqetë me lule, në formën e gërmës “S”.

  Moderatori Saimir Kodra feston sot 45-vjetorin dhe kishte një kërkesë që të mos i zbulohej në asnjë moment numri, që ndodhej i shënuar mbi tortë./Tiranapost.al