• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha

  Sadiku hedh kripën si kuzhinieri turk


  Edhe Armando Sadiku ka imituar kuzhinierin e famshëm turk Nusret Gokçe.

  I gjendur në një kuzhinë të një restoranti në Lugano, sulmuesi i kombëtares shqiptare së bashku me mesfushorin tjetër shqiptar Ezgjan Alisoki, imituan kuzhinierin turk i bërë i famshëm për hedhjen e kripës.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post