Aktualitet Te gjitha

Sa shumë dallgë paska deti sot


Të gjithë janë me pushime dhe të gjithë postojnë foto. Por sot ajo që na bëri përshtypje ishin fotot në shkumën e dallgëve.

Meteorologët paralajmëruan rënie të temperaturave 6-8 gradë dhe mesa duket kjo gjë ka sjellë edhe krijimin e dallgëve të mëdha në bregdet, deri në 5 ballë.

Edhe pushuesit në Durrës thanë për Tiranapost.al se deti sot ka qenë me dallgë të mëdha.

Megjithatë kjo nuk i ka ndaluar pushuesit që të mos shijojnë plazhin./ Copyright Tiranapost.al

dallggg
Deti në Spille, Durrës.

20813477_10207401843924371_1173818559_oHimarë

ddallg
Deti në Jalë, Himarë.

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *