• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Sa para mori Beyonce nga Netflix?


  60 milionë dollarë mund t`ju duken shumë dhe janë në fakt, ama nuk janë asgjë krahasuar me sa u pagua Ariana Grande nga Netflix. Ariana mori dyfish.

  Beyonce realizoi një dokumentar lidhur me pjesëmarrjen e saj të vjetshme në festivalin “Coachella” dhe jo vetëm. Ajo tregoi gjatë dokumentarit prapaskenat e festivalit dhe vështirësitë e mbajtjes në bark të binjakëve dhe problemet me presionin e lartë të gjakut.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.