• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  Foto të reja për ditëlindjen e Princit Louis


  Ndërsa po presim me qetësi ardhjen në jetë të një bebeje tjetër mbretërore, Princi Louis ka marrë të gjithë vëmendjen sot.

  Duka dhe Dukesha e Kembrixhit postuan tre foto të ëmbla të vogëlushit që feston ditëlindjen e tij të parë sot, më 23 prill.

  Fotot mësohet se janë realizuar herët këtë muaj nga vetë nëna e tij Kate Middleton dhe vogëlushi shfaqet duke pozuar në mes të natyrës.

  Louis duket shumë i lumtur dhe kaq engjëllor, ndërsa është i ulur në kopshtin e shtëpisë në Norfolk./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]