• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Sa e lezetshme ajo që ka thënë Princ Harry për Rita Orën!


  E ëma e Ritës, Vera Ora ka ndarë në Instagramin e saj disa foto nga eventi që u mbajt në Angli, i organizuar nga Princ Harry në ndihmë të fëmijëve me HIV AIDS.

  Postimi i Vera Orës në Instagram

  “Mirë, nuk do t`ju marr më shumë kohë se e di që mezi po prisni të dëgjoni Rita Orën”, u ka thënë Harry të pranishmëve dhe pikërisht kjo fjali e thjeshtë i ka bërë më shumë përshtypje mamasë së Ritës.

  Mes fotove të publikuara është edhe ajo e takimit të afërt të princit dhe këngëtares shqiptare.

  *Ky post u përshtat nga The Sun dhe është realizuar nga Fabjola Hije.