• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Rudina Xhunga “zhvishet” për fushatën e kancerit të gjirit


  Rudina Xhunga i është bashkuar fushatës së Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale për ndërgjegjësimin ndaj kancerit të gjirit. Ajo zgjodhi ta jepte mesazhin e saj e zhveshur, gati për të bërë ekon.

  “Unë jam Rudina Xhunga. Jam mami i një vajze të vogël. A kam frikë nga kanceri i gjirit? Kam… ndaj vij të kontrollohem. Kësaj radhe kam ardhur të bëj kontrollin e përvitshëm. Sepse unë kam frikë nga kanceri i gjirit, por nuk kam frikë nga kontrolli i gjirit. Kjo është një gjë që e bëj çdo vit, bëje dhe ti”, tha Rudina në mesazhin e saj./Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]