• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Rudina, vish xhinse!


  Këmishë e bardhë dhe xhinse kauboj, ky ishte look-u i sotëm i Rudina Magjistarit që nuk ndodh ta shikojmë çdo ditë kështu.

  Sot, për të folur për librat dhe panairin ajo u vesh ‘casual’ me ca elementë të ‘zyrtares’, duke u dukur shumë më rinore se sa me fustanet që zakonisht zgjedh për pasditet e saj në program. Për tipin e programit, fytyrën fëminore të Rudinës dhe trupin e saj, xhinset qenkan zgjidhja më e mirë

  *Ky lajm është realizuar nga Fabjola Hije 

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post