• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Rudina lëshon dorën dhe poston një foto të plotë të vetes dhe burrit


  Kësaj here nuk ishte një selfie nga ato që Rudina i shkrep gjithmonë në të njëjtin pozicion: të dy ulur dhe ai përherë pas saj. Për herë të parë pamë një foto nga koka tek këmbët të Rudinës me Xhavitin, me rastin e premierës së filmit “Lorik”.

  (Rudina Magjistari, Xhavit Bajrami dhe Lorik Cana, foto nga Instagrami)

  Ky i fundit ishte gjithashtu pjesë e fotos, në të cilën Rudina, sërish si rrallëherë dukej e shkurtër. Kështu është kur pozon mes sportistëve.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.