• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Rudina Hajdari një foto nga vendprehja e babait Azemit, por pa koment


  Me një fustan bojëqielli, teksa vendos një kurorë mbi varrin e babait të vrarë në 12 shtator 1998, Rudina Hajdari shkruan: Varrezat e Dëshmorëve.

  Ndoshta gjatë ditës do të ndajë ndonjë koment më shumë, por në përgjithësi ajo zgjedh të mos prononcohet për të atin duke e mbajtur një histori personale, edhe sot tregoi lokacionin në Instagram; Varrezat e Dëshmorëve dhe kaq./ Copyright/ Tiranapost.al. 

  Story në Instagramin e Rudina Hajdarit 

  Foto/ Meta pas homazheve për Azem Hajdarin: Zgjedhjet e lira e të ndershme të mbrohen me çdo çmim

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690