• Shqip
 • English
 • E martë, 10 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve: ‘Po është e vërtetë, jemi në procedurë divorci’


  E ftuar në “Wake Up” Rudina Dembacaj pohoi lajmet e ndarjes së saj nga bashkëshorti.

  “Kemi hapur një padi që në qershor. Po është e vërtetë, jemi në një procedurë divorci. Po unë dhe Aleksi kemi një mrekulli që quhet Viktoria, por është e vërtetë që po divorcohemi”, tha Rudina duke pohuar lajmet që në fakt qarkulluan prej disa kohësh.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije zbardhur nga “Wake Up” në Top Channel

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post