Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Rroftë Instagrami që e zbuloi! Dojna dhe Marin Mema qenkan të afërt fare


Nuk i lidh vetëm mbiemri. Se Mema ka shumë fise në Shqipëri. Dojna dhe Marin Mema paskan vërtet lidhje gjaku. Në intervistën që Dojna po jep në profilin e saj në Instagram e kanë pyetur për origjinën të cilën e ka saktësuar se është nga Kolonja dhe pas kësaj pyetje dikush e pyet nëse e ka gjë Marin Memën meqë edhe ai është nga e njëjta zonë.

(Postimi i Dojnës në Instastory)

“Çun xhaje”, shkruan Dojna që nuk besojmë të ketë bërë shaka. E përse do bënte? Edhe emoji me të cilin e ka shoqëruar përgjigjen nuk është as shkelje syri e as gjuhë jashtë.

Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]