• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Personazh TIP top

  Rroba banje nga e kaluara


  Të sofistikuara dhe glamour, kostumet trup, që prej pak vitesh i kanë shpallur sfitë të parezistueshmit bikini. Edhe për verën 2017 shpallen sërish të domosdoshmet absolute dhe na vijnë në forma të reja të parezisueshme.
  Dhe kur mendon që nuk janë veç rroba banje. Pasdite, me një fund apo pantallona, ato kthehen në veshjet perfekte për aperitivin në plazh apo shëtitjes para darkës.
  Njëngjyrëshe apo të kombinuara, me stampa funny, romantike me lule, apo seksi me hapje të guximshme, zgjedhja ju përket juve.
  Që nga Calzedonia tek Yamamay, kjo është një listë propozimesh

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post